Bilgi ve Rezervasyon İçin

0545 669 17 64

HİZMETLERİMİZ

Kaliteli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti almayı kim istemez ki. Eşyalarınızın en iyi şekilde herhangi bir zarara uğramadan taşınması için taşımacılık firması seçimini iyi yapmalısınız. Biraz daha ekonomik olsun diye daha ucuza kaçarsanız muhakkak hizmette noksanlıklar yaşanacaktır. Bu nedenle nakliye işleriniz için ilk araştırmanız gereken şey fiyat değil hizmet kalitesi olmalıdır. Ayyıldız Evden Eve Nakliye firması olarak önceliğimiz sizlere taşıma konusunda en iyi hizmeti sunmak olacaktır. En iyi hizmeti rakiplerimize göre daha uygun fiyatlara sunmaktayız. Bizimle iletişime geçmeden hizmet almayınız.
Mersin'de Asansörlü Taşıma Firması
Mersin Ayyıldız nakliyat ekibi olarak, hem şehir içinde hem de şehirler arası taşıma ihtiyaçlarınızda yük asanösrlerimiz ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde yüksek girişli katlardan tutun da 25. kata kadar hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Mersin asansörlü taşıma işleriniz için hem en iyi fiyat hem de en güvenli taşımacılığın garantisini veriyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kaliteli Eşya Paketleme
Eşyalarınızı taşımadan önce uzman ekiplerimizle yerinde inceleme yapıyoruz. Bu sayede hangi eşyanın hangi malzeme ile nasıl paketlenmesi gerektiği konusunda kesin bir sonuç ortaya koyuyoruz. Böylece eşyalarınız ambalajlanmadan önce kaliteli ve uygun malzemelerle ekiplerimiz tarafından özenli şekilde sarılmakta ve eşyalarınız tekrar alındığı şekilde sizlere teslim edilmektedir.
Mersin Evden Eve
Taşımacılık işinin önemli bir bölümü olan evden eve nakliye işi için uzman bir firmadan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle tek tek özenle aldığınız eşyalarınızı emanet edeceğiniz için firmaların garanti veren, sigortalı taşıma yapan ve sözleşme yapabilecek kapasitede olanlarını tercih etmelisiniz. Mersin Ayyıldız nakliyat firması olarak, her türlü taşıma işlerinizle birlite evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için en iyi fiyat ve en kaliteli hizmeti vereceğimizi iddia ediyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.
OFİS TAŞIMA
Ayyıldız nakliye olarak işimiz yalnızca ev taşımacılığı ile sınırlı değildir. Tüm müşterilerimize, yani kısacası bizi arayan her kişiye yardımcı olabilmek adına, sağlamadığımız hizmet dahi olsa çevremizi kullanarak müşterilerimize yardımcı olmayı üzerimizi vazife bilmekteyiz. Daha çok ev taşımacılığı işi yapıyor olsak da bu hizmete yakın olan, hemen hemen benzeri eşyalara sahip olan diğer işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Parça eşya nakliyesi, mobilya taşımacılığı gibi ofis taşımacılığı işleriniz için de alanında uzman personelimiz ile sağlıklı şekilde taşıyabilmekteyiz.
Mersin Parça Eşya
Şehir içi ve şehirler arası kargo ve kurye firmalarının aksine daha sağlıklı ve daha güvenli bir taşımacılık hizmeti olan parça eşya nakliye ihtiyaçlarınız için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Yükünüzü taşıyabilecek kapasitede her türlü araçlarımız ile tek parça eşyanız dahi olsa sizlere destek sunmaktayız.
Sigorta Yapıyoruz
Her şeyden önce firmamız için müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu yüzden, müşterilerimizi mağdur etmemek adına yapabileceğimiz her şeyi yapıyoruz. Özellikle şehirler arası taşıma işlerinde eşyaların uzun süre yol gideceği düşünülerek olası kaza, darbe gibi sorunlara karşı güvence altına alınması için sigorta yapılmaktadır. Sigortalı eşya taşımacılığı hizmetimizden sizler de faydalanabilirsiniz.
Nakliye Sözleşmesi Yapıyoruz
Hem firmamızın hem de müşterilerimizin güvence altına alınması için sözleşmeli eşya taşımacılığı yapıyoruz. Şehir içi veya şehirler arası taşımacılık işimizin tamamında sözleşme yapıyoruz. Taşınma öncesi müşterilerimizin de firmamızın da tüm şartları yazılı olarak imza altına alınmakta ve iş sırasından veya iş sonrasından sıkıntılar yaşanmamaktadır. İşinin ehli olan evden eve nakliye firmaları ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.
Garanti Veriyoruz
Mersin'de az sayıda firmadan alabileceğiniz garantili nakliye hizmetini firmamızdan da alabilirsiniz. Yükünüzü nasıl aldıysak o şekilde teslim edeceğimizi garanti ediyoruz. Taşıma sırasından personelimizce veya araçla taşınırken oluşabilecek tüm hasarları koşulsuz karşılıyoruz. Eğer onarımı mümkün ise onarımını yapıyoruz, değilse birebir yenisiyle değişim sağlayarak müşterilerimizin mağduriyetini gideriyoruz. Bizi tercih etmekten çekinmeyin, hem kaliteli hem de ekonomik bir taşımcılık hizmeti için lütfen bizden fiyat alınız.
Yalınayak Mah. 102049 Sk. No.3 K.1 Toroslar MERSİN
www.ayyildiznakliye.com
Detaylı bilgi için bizi sosyal medyada takip edin...
facebook
twitter
instagram
pinlerimiz
youtube