Bilgi ve Rezervasyon İçin

0545 669 17 64

HAKKIMIZDA

Ayyıldız asansörlü evden eve nakliyat ekibi olarak, sektöre adım atmadan önce geçmişte uzun süren bir deneyim ve birikime sahip olduk. Sonra taşımacılık sektörüne Ayyıldız Nakliyat adı ile resmi olarak ilk adımımızı attık. Günümüze kadar yaptığımız tüm çalışmalarımızda (ev, ofis, mobilya, parça eşya, fuar, resmi kurum taşımacılığı gibi) müşteri kitlemizi genişletmek adına kaliteden ve titizlikten hiçbir zaman taviz vermedik. En kaliteli paketleme sistemi, garantili taşıma hizmeti, nakliye sözleşmesi, sigorta ve diğer tüm şartları sorunsuz yerine getirdik. Temel iş anlayışı dürüst ve kaliteli çalışma üzerine kurulmuş olan şirketimiz Mersin evden eve nakliyat ve diğer tüm illerimize evden eve taşımacılık işlemlerinde garantili hizmet sunmaktadır.

Tam donanımlı araçlarımızla eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Araçlarımızın kasaları ev eşyası için özel olarak tasarlanmıştır. Askı aparatları ve iç yapısı halı ile kaplanmış olan araçlarımız sayesinde eşyalarınızı en güvenli şekilde gideceği yere ulaştırıyoruz. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma sistemleri sayesinde eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyoruz.

Evden eve nakliye işinde bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz yerinde ve zamanında taşımacılık hizmeti sunarak dürüst, güvenli ve özverili hizmet sunmaktır. Firmamız hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yalınayak Mah. 102049 Sk. No.3 K.1 Toroslar MERSİN
www.ayyildiznakliye.com
Detaylı bilgi için bizi sosyal medyada takip edin...
facebook
twitter
instagram
pinlerimiz
youtube